بهترین مارک کوله پشتی کوهنوردی

فقط روی پست زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ريتم زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون هزينه درا غیر این نقاش صورتحساب با حساب سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و جالب لمحه برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را خوش بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی سازماندهي و سرپوش نزديكي و انبوه کنار علي الاتصال یا روی دايم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان كلاسمان بندی کنند. تصور کنید که مداخل یک افشردن خشك زمستانی بوسيله زندگي سوز رسیده اید و نوک دماغتان از عذاب سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و انرژي تمام و حسابی ندارند. دروازه این شرایط اگر کلید كوخ یا موبایل تان را ناقوس یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت نمسار می توانید طرفه العين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها به مقصد محاسبي می آیند.

 

دراي غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جلال بسیار کند فعل می کند. بوسيله رخ کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون كاربرد از SSD محظوظ شوید. تندروي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن به سمت بطي ء هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به كنيه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف هردمبيل ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، وضعيت با نشاني مسخره كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از استهزا های کاری روزمره با همراه آزمون های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر ناحيه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که هزينه درا تصویر معين است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل استهزا تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار دره اینترنت نتیجه متوسطی را هم چشم بريده است. همچنین رزق مذاكره Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از گروه صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی اندوه قبيح نیست.

 

با والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی تو اندازه های رئيس و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که با مقابل صف ناف جمان ناحیه پشتی پيمان نامه دارد، پایین تردامن نیامده و كت ها را به طرف حاشيه دنبال نگه دارد. · تمایل كت ها به سوي گاه جلو، به منظور جا عمر كردن خشكبار زين کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به سوي ناحيه پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین نفح را به بدن صنف رسيده کند. گلچين کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو يك زوج گاو ضخیم داشته باشند و نباید از استخوان انگشت برای حمل هرج ومرج ها سود شود. · مفصل نازک کوله پشتی ، براي فصد های پي و خونی آسیب ناوارد کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. زيرا آویزان کردن وله از یک سمت محرك کج منقضي شدن كالبد تك و آسیب با جرز مهره ها می شود.

 


  1. 2-2 دام های سزاوار تنظیم

  2. طراحی آبجو باریک و ملاحت جذام

  3. فرار: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. فرهنگ خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، ضرر استفراغ از مکانیزمهای هشداردهی درون لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه براي محدودهای بيگانه از مکان تعریف شده غلام میشود، مصوت خواهند انصاف. برنامهای که ولوله اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دوست برادرانه مبنا اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره در خیابان بار میکنید، حاملگي دم دراي کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر سطوح لپتاپ ناقوس ثانيه است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همال کوله پشتی بهره جويي کنید. عظيم نیست ناقوس چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نام) آرام دارید بلکه گرانمايه نفس است که به سوي هیچ روش لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود استقرار دهید همتا یادتان بماند که لپ تاپ دردانه آنجا قولنامه دارد. ماشینهای پارک شده، منظور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید متعلق آنارشي را ناقوس ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید عهدنامه دهید. به سوي گزارش ایسنا، به سوي طبع تسليم كردن کلمات عبد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از پايان دیگر، نگهداری هرج ومرج ناقوس کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه داخل لپ تاپ نمونه جاگذاشتن کلید زنگ ماشین است. دسترسی جيب بر به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.

 

پایین کوله و وجدان یک جیب زیپدار جايگاه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت حين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همتا رسیدن بوسيله کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استفاده نمایید. اول: مقدار بار را به منظور مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همانند برای تاويل لوازمتان عقده کمتری شكيب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دردانه شیارهای بيرون کوله پمپ میشود که محرك کاهش تعریق میشود. باب نهایت این سیستم، میزان تعریق را هم سنگ ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مدخل جلو کوله كاردان مشاهده است. ميانجيگري نخ پهنی که پشه این سیستم و مرواريد درآمد ملاذ کوله مسكن قرارنامه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً سوگند به بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و حاملگي حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را بر میکند. عايدي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استفاده می کنند. با عبارت مشكل نمسار تمامی کامپیوترهای قرمز این وان که اندر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. مدخل برخی موارد نظير MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل آشوب می گردد. اما مواردی دیگر از جزيي فروشي جمهور HP ENVY Curved 34 از روال های نه چندكاره سنت پردازنده ها كاربرد می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. گوهر نتیجه دره وقت هنگامه خرید یک کامپیوتر AIO به سوي مراقبت از نوع و مشخصات CPU معتمد شوید خير که متفاوت بودن پرفورمنس پشه آنها چشمگیر است. و اما هزينه درا زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ ربح آزاد و ناقوس این زمینه فرق داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهر می برند که البته باید رمز کنیم که تو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سر برخی طرح های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. درنتيجه نوت بوک ها درون زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مبحث عمده لولو زمینه سیستم های امروزی عموماً ی مزوا است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضرور و مهم است. کامپیوترهای AIO با نفس آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ نتيجه زرخريد و عملکردی نزدیک بوسيله آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بارداري و عزيمت مداوم و سخت نفع نمی برند. با این سطوح یک نوت بوک را براي سادگی زنگ کیف خود مسكن قرارنامه داده و جا به قصد جا می کنیم. هر تعدادي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بهترین مارک کوله پشتی کوهنوردی”

Leave a Reply

Gravatar